Nechty Levice, Ponuka

Ponuka

Ponúkam služby v oblasti nechtového dizajnu v Leviciach. Venujem sa okrem modelácii gélových nechtov aj manikúre a úprave prírodných nechtov. Pretože krásne upravené ruky a nechty sú vizitkou každej ženy. Moju prevádzku nájdete na ulici Mlynská č. 8, Levice (budova U Mlynára, na prvom poschodí, priamo v priestoroch kaderníctva AURA).

Ponúkam služby :

 • Modeláž gélových nechtov 

  (nové

  nechty

  , dopĺňanie 

  nechtov

  )
 • Zdobenie nechtov 

  rôznymi technikami, kreslenie akrylovými alebo akvarelovými farbami, aplikácia kamienkov alebo nálepiek a vodolepiek
 • Spevnenie prírodných nechtov 

  UV gélom (

  GÉLLAK

  )
 • Suchá manikúra

 • Japonská manikúra

 • Parafínový zábal

 • Masáž rúk

 • Lakovanie

GELLAK

Pri  technike GELLAKu ide o spevňovanie prírodných nechtov gélom. Najskôr sa upravia nechty do požadovaného tvaru a následne sa aplikuje GELLAK. Na nechty sa aplikuje najprv podkladový gél, následne farebný, podľa výberu zákazníčky a na koniec sa nechty pregelujú leskom aby sa krásne leskli.  Nejedná sa o modeláciu, GELLAKom sa nechty nepredlžujú. Zostávajú rovnako dlhé ako sú prirodzene narastené. Nechty sú spevnené, majú menšiu schopnosť lámať sa. GELLAK sa dopĺňa každé 2 až 3 týždne.

SUCHÁ MANIKÚRA

Suchá manikúra  je najbežnejšia manikúra nechtov. Ide o pomerne jednoduchý spôsob, ako udržať nechty krásne a zdravé.

Postup:

Pri suchej manikúre postupujeme najprv od kožičky. Nanesie sa na ňu zmäkčovať, ktorý kožičku zmäkčí a následne na to sa zatláča pomarančovým drievkom smerom dnu. V minulosti sa kožička zvykla odstrihávať ale teraz sa iba zatláča. Z dôvodu predchádzania zanietenia a kvôli jej ochrannej funkcii. Následne sa nechty upravia do požadovaného tvaru. Prihliada sa na najkratší necht na rukách. Jemne sa zdrsní povrch nechtovej platničky a následne preleští leštičkou na nechty. Nechty sa nalakujú podkladovým lakom. Môže sa použiť aj kalciový alebo výživný lak. Dodá nechtom nielen pekný lesk ale aj výživu a starostlivosť. Podkladový lak nám chráni nechtovú platničku pred zafarbením pri tmavších farbách lakov.

Po ošetrení nechtov môže následne nadväzovať okrem obyčajného lakovania nechtov aj japonská manikúra alebo zdobenie nechtov. Najčastejším zdobením býva francúzska manikúra.

Vykonávanie manikúry dnes patrí najmä u žien k bežným kozmetickým úkonom. Krásne, čisté a zdravé nechty sú dôležitým doplnkom nášho vzhľadu. Ich výhody však začali prostredníctvom pánskej manikúry objavovať aj muži.

JAPONSKÁ MANIKÚRA

Japonská manikúra alebo P-Shine je technika starostlivosti o prírodné nechty. V nechtových salónoch je najviac vyhľadávaná v úkonoch starostlivosti o prírodné nechty. Táto starostlivosť o nechty je vhodná pre všetky typy nechtov a aj o nechty rozštiepené, lámavé a pomaly rastúce.

P-shine podporuje prekrvenie a tým aj zdravý rast nechtov. Pred aplikáciou P-shinu je potrebné si nechty upraviť ako pri suchej manikúre. Upraviť si tvar nechtovnechtovú platničku zdrsniť a tým odstrániť lesk z nechtov. Nechty musia byť vybielené. Následne sa pomocou špachtličky na nechty nanesie pasta a pomocou jelenicového pilníka zaleští do nechtovej platničky jedným smerom. Tento úkon sa robí dovtedy kým sa nechty nezačnú lesknúť. Následne sa na ne špachtľou aplikuje púder, ktorý sa pomocou druhého jelenicového pilníka rovnakou metódou zaleští do nechtovej platničky. Po tejto aplikácii majú nechty krásny lesk a vyzerajú pekne upravené. Hlavnými zložkami P-shinu je včelí vosk, jemné parafíny, pantenol a vitamíny A,E,H a provitamín B5. P-shine sa opakuje po každých 2 týždňoch. Metóda P-shinu na nechty je vhodná pre ženy aj mužov.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Parafín je špeciálny vosk, ktorý sa používa nielen k liečebným ale ja ku kozmetickým úkonom. Jedná sa o špeciálny vosk vyťažený z ropy a ktorý obsahuje vitamín E. Tuhne už pri teplote 52 stupnov. Zábaly rúk a nechtov v teplom parafíne je najviac žiadaný v zimných mesiacoch, pretože má blahodarné účinky na suchú a popraskanú pokožku. Parafín prehrieva, uvoľňuje, zvyšuje krvný obeh a otvára póry. Parafínový zábal má okamžitý viditeľný efekt. Zábalmi sa docieli nielen spevnenie nechtov, krásnej jemnej pokožky a jej viditeľné omladenie a tiež prospieva k uvoľneniu bolestivých kĺbov najmä ľuďom s prácou na počítači. Parafín má rôzne vône, napríklad pomaranč či broskyňa, ktoré prevoňajú vašu pokožku.

Doba trvania procedúry je cca 20 minút. 

Existuje niekoľko metód použitia parafínu. Najčastejšie sa v kozmetike používa táto:
Metóda opakovaného namáčania – parafín sa zohreje na považovanú teplotu, ide o približne 60 stupňov Celzia. Ruky sa ponoria do parafínu a na pár sekúnd sa vyberú von. Po vybratí sa začne tvoriť tenká vrstva už tuhnúceho parafínu. Následne sa znova ruky položia do parafínu a vytvorí sa na rukách takzvaná parafínová rukavica. Ruky sa obalia do sáčku a vložia sa rukavíc. Počká sa približne 20 minút a parafín sa zlupne z rúk do sáčku. Použitý parafín sa nikdy nevracia naspäť do parafínovej vaničky, zahadzuje sa. Po kúre sú póry na rukách priepustnejšie preto sa ruky zvyknú natrieť krémom.. Krém sa lepšie vstrebe do pokožky. Pokožka rúk je jemnejšia, príjemne prevoňaná a uvoľnená.